تبلیغات
Ψبه دنبال شادی(خانوم نیستا!) و فراتر از آن!!! Ψ - SMS هایی که خود را نابود می‌کنند!
Ψبه دنبال شادی(خانوم نیستا!) و فراتر از آن!!! Ψ
به یاد روزهای عمامه ای!!!

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

SMS هایی که خود را نابود می‌کنند!


برنامه نرم افزاری جدیدی عرضه شده است که می تواند SMS های ارسال شده را پس از یک دوره مشخص از تلفن همراه فرستنده و گیرنده پیام پاک کرده و به این ترتیب از کپی شدن و یا ارسال مجدد آنها جلوگیری کند.

به گزارش مهر، این برنامه جانبی را که چهار تاجر لس آنجلسی از اول فوریه 2010 عرضه کرده اند تاکنون در حدود نیم میلیون بارگذاری داشته است.

این نرم افزار که TigerText نام دارد در پی اینکه مشاهده شد افراد مشهور در تلاش برای مخفی نگه داشتن زندگی شخصی هستند توسعه داده شده است. به طوری که تاکنون از مدیرعاملان بیمارستان ها تا نمایشنامه نویسان و بانکداران این نرم افزار را بارگذاری کرده اند.

برای استفاده از TigerText هم فرستنده و هم گیرنده باید این نرم افزار را داشته باشند. این برنامه جانبی برای تلفن های همراه آی- فن، آندروئید و بلک بری به صورت رایگان در دسترس قرار دارد. سایر مصرف کنندگان و شرکت های صنعتی نیز می توانند با پرداخت ماهانه 10 دلار از این نرم افزار استفاده کنند.

این نرم افزار علاوه بر حذف پیام های ارسال شده می تواند فیلم ها، عکس ها و پرونده های ارسال شده را هم پس از یک دوره زمانی از 60 ثانیه تا یک ماه بعد به انتخاب خود کاربر پاک کند.

این نرم افزار به طور کامل پیام ارسال شده را از سرور پاک می کند و بنابراین بازیابی آنها امکانپذیر نیست. به این ترتیب ردیابی پیام های ارسال شده افرادی که به هر دلیل تحت تجسس قرار دارند وجود ندارد.

TigerText تازه ترین نرم افزاری است که در بازار مبارزه با ردیابی ارتباطات ارائه شده است.

براساس گزارش وال استرتیت ژورنال، بسیاری از شرکت های فیلمسازی در هالیوود و بسیاری از بیمارستان ها این سرویس را برای کارکنان خود فعال کرده اند.

درباره من

درباره من؟؟!!
واقعا سوال خوبیه!!!
به نظر شما کی چقد میتونه خودشو بشناسه؟؟!!!
من که از بچگی که به دنیا اومدم کبیر بودم و هستم !!!
دوستانی که تازه اینجا اومدن و منو از وبلاگ عمامه(خدایش بیامرزد) نمیشناسن خوش اومدن و امیدوارم خوش بگذره!!
راستی اینجا هم مثل عمامه سعی میکنم به نظراتتون جواب بدم....پس میتونید جواب نظراتتونو بیایدو بخونید....!! نیومدیدم نیومدید....من خودم میخونم و میگریم!!!
برویوید و ادامه بدهیدید!!!
مدیر وبلاگ : منصور کبیر

آخرین پست ها